• Poradíme si s vymaľovaním celého bytu alebo domu. Prekážkou nie sú ani náročné priestory ako kuchyne alebo kúpeľne.

  • V rámci komplexnej rekonštrukcie vášho bytu je samozrejmosťou aj výmena rozvodov elektriny a vody pre bezpečie vašej rodiny a priateľov.

ČO SI O NÁS MYSLIA ZÁKAZNÍCI

Čestnosť, poctivosť & skúsenosti

favicon-new

Rekonštrukcia starého bytu

Keď sme s manželom kupovali byt v pôvodnom stave, tak sme mali veľké obavy z rekonštrukcie. No nakoniec všetko prebehlo bez najmenších problémov vďaka Opravybytov.sk. Skvelý návrh architekta sa nám hneď páčil a všetko prebehlo hladko a rýchlo.

Martina S., Bratislava – Ružinov

favicon-new

Drobné opravy

Rekonštrukciu bytu som už raz zažila a vtedy som si povedala – nikdy viac. Lenže človek mieni a život mení. Keď som sa presťahovala do Bratislavy môj nový byt potreboval predsa len drobné úpravy. OpravyBytov.sk mi odporúčala kamarátka, ktorej rekonštruovali kúpeľňu. Drobné opravy v byte urobili za dva dni. O nič som sa nemusela starať a potešilo ma hlavne dodržanie termínov, čo nebýva vždy zvykom.

Petra N., Bratislava – Petržalka

favicon-new

Nočná mora

Maľovanie bola vždy moja nočná mora. Špina, neporiadok, všade samá farba. Manželkin nápad na vymaľovanie detskej izby ma teda nepotešil. Stačil jeden mail a objednal som si maľovanie z OpravyBytov.sk. Bol som spokojná hlavne, keď som videl krásne vymaľovanú detskú izbu a bez upratovanie. O všetko sa postarali z OpravyBytov.sk.

Matej G., Dunajská Lužná