Na kvalite záleží

Recenzie našich zákazníkov

Malý zázrak

V roku 2013 som kúpil malý, iba 32 metrový byt v developerskom projekte. Už po dvoch rokoch som však zistil, že v byte chýba úložný priestor a kuchyňa nie je podľa mojich predstáv. Vtedy som oslovil OpravyBytov.sk. Prišiel návrh architekta, ktorý má nadchol, pretože zapracoval moje návrhy a aj farebné prevedenie bolo podľa mojich predstáv. Ako technického „antitalenta“ ma potešilo, že som nemusel pohnúť ani prstom. Všetko bolo hotové do dvoch týždňov a byt som dostal naspäť aj uprataný. Takže sa stačilo len druhý krát nasťahovať.

favicon-new

Milan Š., Bratislava – Ružinov

favicon-new

Rekonštrukcia starého bytu

Keď sme s manželom kupovali byt v pôvodnom stave, tak sme mali veľké obavy z rekonštrukcie. No nakoniec všetko prebehlo bez najmenších problémov vďaka Opravybytov.sk. Skvelý návrh architekta sa nám hneď páčil a všetko prebehlo hladko a rýchlo.

Martina S., Bratislava – Ružinov

favicon-new

Drobné opravy

Rekonštrukciu bytu som už raz zažila a vtedy som si povedala – nikdy viac. Lenže človek mieni a život mení. Keď som sa presťahovala do Bratislavy môj nový byt potreboval predsa len drobné úpravy. OpravyBytov.sk mi odporúčala kamarátka, ktorej rekonštruovali kúpeľňu. Drobné opravy v byte urobili za dva dni. O nič som sa nemusela starať a potešilo ma hlavne dodržanie termínov, čo nebýva vždy zvykom.

Petra N., Bratislava – Petržalka

favicon-new

Nočná mora

Maľovanie bola vždy moja nočná mora. Špina, neporiadok, všade samá farba. Manželkin nápad na vymaľovanie detskej izby ma teda nepotešil. Stačil jeden mail a objednal som si maľovanie z OpravyBytov.sk. Bol som spokojná hlavne, keď som videl krásne vymaľovanú detskú izbu a bez upratovanie. O všetko sa postarali z OpravyBytov.sk.

Matej G., Dunajská Lužná

favicon-new

Susedky

Byt mojej babky už potreboval rekonštrukciu. Obrátili sme sa na OpravyBytov.sk, keďže nežijeme s babkou v Bratislave a nemôžeme denne dohliadať na priebeh rekonštrukcie. Super boli takmer denné správy o priebehu rekonštrukcie aj s fotkami. Byt teraz vyzerá ako nový a babke ho závidia všetky susedky.

Viera F., Trenčín