Vaše otázky

Sme tu, aby sme vám pomohli

Na tejto stránke nájdete informácie o našich službách, o tom ako naše služby objednať alebo ako počítame ceny služieb. Pred tým, než nám napíšte správu alebo mail skúste pohľadať odpoveď na tejto stránke.

  • Nikdy nemeškáme

  • Pracujeme aj cez víkend

  • Záruka kvality

Naše služby si môžete objednať priamo cez túto webovú stránky. Využite kontaktný formulár alebo nám môžete zavolať na číslo 0901700931. Naše služby si môžete objednať aj poslaním správy na našom profile na Facebooku.

Cena je vždy individuálna a závisí od rozsahu objednaných prác aj náročnosti rekonštrukcie. Ak máte záujem o cenovú ponuku môžete nám napísať. Po obhliadke vášho bytu vám vypracujeme cenovú ponuku všetkých prác a stanovíme aj harmonogram prác.

S konkurenciou však nikdy nesúťažíme najnižšou cenou, ale kvalitou našich prác. Kvalita a bezpečnosť sú pre nás na prvom mieste. Nezabúdajte, že po rekonštrukcii bytu chcete, aby vám byt slúžil čo najdlhšie a nie aby ste museli po roku opäť robiť ďalšiu rekonštrukciu.

Samozrejme naším cieľom je rekonštrukciu stihnúť v čo najkratšom čase avšak pri zachovaní kvality prevedených služieb a bezpečnosti. Približnú dobu rekonštrukcie sa dozviete po obhliadke po vypracovaní cenovej ponuky. Objednať obhliadku môžete priamo na našej stránke.

Pri rekonštrukcii však môžu nastať aj okolnosti, ktoré neviem ovplyvniť (ako sú napríklad výpadky v dodávke materiálov). Preto s vami vždy komunikujeme a snažíme sa hľadať riešenia aj v prípade, keď by sa mala doba rekonštrukcie predĺžiť.

Podobne ako v prípade iných služieb aj v prípade rekonštrukčných prác platia zákonné lehoty na odstránenie prípadných nedostatkov a chýb. Pozáručný servis poskytujeme napríklad aj v prípade, keď je súčasťou rekonštrukčných prác dodanie nábytku a spotrebičov, ktoré so u nás môžete rovnako objednať.

Ak si objednáte rekonštrukciu kuchyne od nás, tak vám vieme vďaka spolupráci s renomovaným kuchynským štúdiom zabezpečiť aj komplexný návrh, výrobu a následnú montáž kuchynskej linky aj so spotrebičmi.

Všetko teda vybavíte na jednom mieste a to aj vrátane návrhu financovania v prípade, keď na rekonštrukciu a novú kuchynskú linku nemáte našetrené peniaze.

Naším zákazníkom poskytujeme prvotriedny servis aj v oblasti financovania. Vďaka spolupráci s portálom Riešime peniaze vám zabezpečíme ponuky financovania vašej rekonštrukcie a všetko potrebné za vás aj vybavíme. Vy už pôjdete len na podpis zmlúv do banky.

Stavebné povolenie na rekonštrukciu bytu môžete potrebovať. Či budete stavebného povolenie potrebovať záleží od rozsahu rekonštrukcie. Po obhliadke bude súčasťou našej cenovej ponuky aj informácia o potrebe stavebného povolenia.

V prípade, keď si bude rozsah prác vyžadovať stavebné povolenie, tak vám s jeho vybavením pomôžeme. Pripravíme vám potrebné podklady pre stavebné konanie. V niektorých prípadoch však namiesto stavebného povolenia stačí ohláška stavebnému úradu.

Všetky stavebné materiáli, ktoré potrebujeme si priamo aj zabezpečujeme. Vy sa teda nemusíte o nič starať. Poradíme vám aj s výberov vhodných obkladov, dlažieb alebo napríklad podláh, ktoré pre vás rovnako zabezpečíme.

Naša práca

Niekoľko príkladov našej práce